Çocuk Yağmur Tulumu ve Çocuk Yağmur Pantolonu

Çocuk Yağmur Tulumu ve Çocuk Yağmur Pantolonu

Yağmur tulumu ve yağmur pantolonları yağmurlu günlerde dışarıda vakit geçirenler için büyük önem taşıyor. Özellikle çocuklarının yağmur çamur demeden dışarıda rahatça oynamasını isteyen anneler ve babalar çocukları için bu daha da önemli. Sonbaharı yaşadığımız ve kışa hazırlandığımız şu günlerde yağmur konusuna pek takmış durumdayız. Bir önceki yazımızda yağmur çizmelerini ele almıştık. Bugün de çocuk için yağmur tulumları ve yağmur botlarını inceliyoruz…

Çocuk Yağmur Tulumu ve Pantolonları

Yağmur pantolonları hem bizlerin hem de çocukların yağmurlu havalarda özgürce hareket etmesini sağlayan su geçirmez özellikli kumaşlarıyla bilinir. Çocuklar için yağmur tulumları ve yağmur pantolonları sevimli oldukları kadar konforlu da. Ayarlanabilen askıları sayesinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Su geçirmez yapıdaki thermo pantolonlar, dikişli kaynak bantları ve reflektörleriyle oldukça kullanışlı. Örneğin reflektörler sayesinde hava kararsa dahi çocuğunuzu rahatça takip edebilirsiniz.

Kalitesinden ödün vermeyen Tchibo mağazalarındaki yağmur tulumu ve yağmur pantolonlarını ele aldık.

Tchibo Yağmur Tulumu ve Pantolonları

Tchibo’nun yağmur pantolonları sayfasında hem büyükler, hem de küçükler için yağmur tulumu ve pantolonları mevcut. Herbiri su geçirmeyen, hava geçiren özelliğe sahip. Yağmurlu ve soğuk günler için ideal. Özellikle outdoor yaşamayı ve spor yapmayı sevenlerin kışın da tercih ettiği modeller…

Lacivert Yağmur Pantolonu

tchibo-yagmur-pantolonu-1Su geçirmez ve hava geçirir. Çevre dostu ecorepel® malzeme sayesinde pantolon su ve kir tutmaz. Pratik yağmur pantolonu, fermuarlı ayak bileği kısmı sayesinde ayakkabılarla da kolayca giyilip çıkarılabilir ve güvenlik için yüksek görünürlük sağlayan reflektörleri bulunuyor.

Mavi Renkli Yağmur Pantolonu

tchibo-yagmur-pantolonu-2

Su geçirmez, hava geçirir. Hafif tafta astarlı; giyimi kolay. Çevre dostu ecorepel® yalıtımı sayesinde kir tutmuyor ve su geçirmiyor.

Bu yağmur pantolonu sayesinde dışarıda yağmur yağsa da çocuğunuz kıyafetlerini ıslatmadan oynamaya devam edebilir; ister su birikintilerinin içinde zıplasın isterse çamurda yuvarlansın… Hafif tafta astarlıdır ve çocuğunuza kolay bir şekilde giydirebilirsiniz. Karanlıkta görünürlük sağlayan reflektörleri bulunmakta.

Rüzgar & Su geçirmez: Bu çocuk yağmur pantolonu kesintisiz eğlence için rüzgar ve su geçirmeyen kaplamalı ve kapalı dikişlidir. Çevre dostu ecorepel® yalıtım sayesinde pantolon kir tutmaz.

Fonksiyonel detaylar: Bu yağmur giysisi lastikli paçaları ve ayaklığı sayesinde kolayca giydirip çıkarılabilir. Ayarlanabilir, elastik Y askısı, lastikli ayaklığı sayesinde çocuğunuzun üzerine tam oturur.

Sarı, Mavi ve Kırmızı Renkleri Olan Yağmur Tulumu

tchibo-yagmur-pantolonu-03

Sarı, mavi ve kırmızı renkleri mevcut. Yağmur pantolonu hafif tafta astarlıdır ve kolayca giyilir. Kötü havalara dayanıklı ve su geçirmez.

Su ve rüzgar geçirmez, hava geçirir: Bu pantolonun kaliteli malzemesi yağmurlu ve kapalı havalar için idealdir. High-Performance kaplama ve kapalı dikişler sayesinde su ve rüzgar geçirmez, hava geçirir. Çevre dostu ecorepel® kaplama kiri boncuklaştırır. Yüzey malzeme 3.000 mm su basıncına dayanıklıdır.

Dengeli bir vücut ısısı için High-Performance kaplamalı: İkinci bir deri gibi: hava geçiren kaplama su damlalarının içeri sızmasını engeller ve vücut nemini dışarı aktarır.

Mavi Denim Yağmur Pantolonu

tchibo-yagmur-pantolonu-04

High-Performance kaplama ve kapalı dikişler sayesinde rüzgar ve su geçirmez, hava geçirir 
Çevre dostu ecorepel® kaplama sayesinde kir tutmaz. Astarsız; bu sayede küçük hale gelecek şekilde katlanabilir. Arkası reflektörlü.

Yağmur pantolonu yazılabilir isim etiketli ve elastik beli ve paçaları sayesinde ayakkabıları çıkarmadan hızlıca giyilebilir. Arkasında reflektörleri bulunur.

Mor Renkli Termal Yağmur Tulumu

tchibo-yagmur-pantolonu-05

Rüzgar ve su geçirmez, hava geçirir. 
Çevre dostu ecorepel® kaplama sayesinde kir tutmaz
. Sıcak tutan mikropolar astarlı 
Üzerinize oturması için ayarlanabilir, elastik Y askılı ve ayaklı 
Reflektörlü. Mor renkli termal yağmur pantolonu serin ve ıslak günler için ideal. Yumuşak, sıcak tutan mikropolar astarının altına bir külotlu çorap giymek yeterli.

Tafta Yağmur Tulumu, Mavi ve Pembe

tchibo-yagmur-pantolonu-06Rüzgar ve su geçirmez, hava geçirir. Çevre dostu ecorepel® kaplama sayesinde kir tutmaz. Üzerinize oturması için ayarlanabilir, elastik Y askılı ve ayaklı 
Ön ve arka kısmı reflektörlü 
Tafta astarlı; giysinin üzerine giymek için ideal. Tafta yağmur pantolonu, hafif tafta astarlı, kolay ve hızlı giyilip çıkartılabilir.

[eafl id=5352 name=”GO Tchibo Çocuk Yağmur Pantolonu” text=”TÜM TCHİBO YAĞMUR PANTOLONLARINA BAK”]

Bonprix Yağmur Tulumu ve Pantolonları

Bonprix’te askılı yağmur pantolonlar, yağmur tulumu, su geçirmez yağmurluklar dikkati çekiyor. Askılı Yağmur Pantolonu çocukların yağmurlu anlarda özgürce hareket etmesine olanak sağlayacak olan pantolon modellerinden biri. Sevimli görüntüsünün yanı sıra, sunduğu konforla beğeni kazanan pantolon, ayarlanabilir askıları sayesinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Su geçirmez yapıdaki thermo pantolonun dikişli kaynak bantlı ve reflektörlüdür. Özellikle yağmurlu sezonlarda gerçekleştirilen aktiviteler sırasında rahatlıkla kullanılabilecek olan bpc marka yağmur pantolonunun iç kısmı da tamamen polarlı yapıdadır. Tek renk olarak tasarlanan pantolon modeli, farklı renk seçeneklerinden yararlanarak tercih edilebilir. Sunacağı konforun yanı sıra, çocuklarda oluşturacağı sevimli görüntü de hem çocuk hem de ebeveynler tarafından keyifle kullanılmasını sağlayacaktır.

Lacivert Yağmur Tulumu

bonprix-yagmur-tulumu

Su geçirmez özellikte yağmur tulumu… Kumaşın yüzeyi ıslaklık geçirmez. Kaynak dikişli , reflektörlü ve askıları ayarlanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s