Bir Adrese Yakın Otelleri Bulmanın Kolay Yolu

Diyelim ki acil bir toplantınız çıktı ve şehir dışına gitmek zorundasınız. 1-2 gün kalmanız gerekiyor. Gideceğiniz adres elinizde ve o adrese en yakın uygun bir otel bulmalısınız. İnternette araştırma yaptığınızda bölge otelleri karşınıza çıkacak fakat tam olarak elinizdeki adrese yakın bir otel arıyorsunuz. İşte bu noktada buradaki yakın oteller haritası işinizi kolaylaştırır. Harita üzerine elinizdeki adresi ve hatta posta kutusunu dahi girdiğinizde yakındaki otellerin listelendiğini görüyorsunuz. Oteller hem harita üzerinde konumlanıyor hem de haritanın yanında listeleniyor.

Böylece en yakınından en uzağına kadar listeden bakıp, fiyatlarını görüp değerlendirebiliyorsunuz. Eğer iyi standartta bir otel arayışında iseniz “otel sınıfı” bölümünden bir sınıf seçiyorsunuz ve o sınıfa ait oteller listeleniyor. Mesela sadece 4 veya 5 yıldızlı otelleri seçebilirsiniz. Seçilen oteller haritada konumlandırılırken aynı zamanda da listede sıralanıyor.

yakinotelbul.com sadece otellere odaklı tasarlanmış bir proje. Otellerin rezervasyon sayfasına girdiğinizde konaklama tarihi de belirtip net fiyatları görmeniz mümkün. Çoğu otelin ön ödemesiz ve kredi kartsız rezervasyon imkanı tanımasından dolayı pek bir risk de bulunmuyor. Dolayısıyla rezervasyon hemen tamamlayıp, daha sonra ödemeyi otele gittiğinizde yapabiliyorsunuz…

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s