Kuşadası Feribot Limanı ve Yat Limanı Civarı Nerede Kalınır?

Kuşadası Feribot Limanı ve Yat Limanı Civarı Nerede Kalınır?

Aydın’ın bir ilçesi olan Kuşadası özellikle sezon içerisinde pek çok tatilciyi ağırlıyor.Kuşadası feribot limanı ve yat limanı arasında deniz çok yakın otel ve konaklamalar mevcut.

Buradaki Kuşadası limana yakın oteller sayfasında bölge haritası ve liman civarındaki oteller net olarak görünüyor. Otel fiyatları ve yakınlık mesafeleri harita üzerindeki listede belirtilmiş. Ayrıca tavsiye edilen ucuz otelleri de bulabilirsiniz…

Bölgedeki oteller…

Kuşadası Limanı ve Yat Limanı Yakın Otelleri

Kuşadası feribot limanına en yakın oteller limanın hemen arkasındaki Güvercinada caddesinde bulunuyor. Bu caddedeki limana en yakın otel Mr. Happy’s – Liman Hotel. Bir diğer liman caddesindeki Kayhanbey Hotel. Caddenin Kuşadası kalesine doğru (batı tarafında) Efe Hotel ve Hotel Stella var.

Kuşadası feribot limanı ile yatlimanı (Kuşadası Marina) arasında yaklaşık 15 otel bulunuyor. Bunlar arasında Atatürk bulvarı üzerinde Surtel Hotel, bulvarın hemen arkasında Camikebir Mahallesinde Maison Bahar Suites & Hotel ve yine aynı mahalede Öge sokakta Erten Apartment var. Biraz daha arkada Kaya Şavka meydanına yakın 50. yıl caddesinde Karya Hotel mevcut. Biraz arkada Kuşadası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yakınında ise Imerhan Otel bulunuyor. Bu oteller Kuşadası limanına yakın ancak içeride kalan oteller.

Kuşadası yat limanına yakın bölgede sahilde Derici Hotel ve bir arkada Istankoy Hotel var. Deniz kenarındaki El heykelinin karşısında sokak içerisinde Ilayda Avantgarde Hotel bulunuyor. Sahile yakın Atatürk bulvarının yanında Mado’nun biraz ilerisinde Hotel Ilayda ve Kusadasi Guest House mevcut. Bu iki otelin arkasında İstiklal Caddesi üzerinde Akman Hotel mevcut. Bu oteller Kuşadası feribot limanıyla, kuşarası yat limanı (Marina) arasında Toprak Futbol Sahasına yakın konumdalar.

Kuşadası Limanının Güvercin ada tarafında Tarihi Kuşadası Surları yakınında Venti Hotel ve LaVista Boutique Hotel & SPA mevcut. Yeşil alanın Şirinevler sitesi tarafında Hang Houses Villas mevcut. Bu bölgenin biraz iç kısımında ise Golden Apartment ve SunRise Hotel bulunuyor.

Kuşadası limanı karşı sokağında iç kısımlarda grup oteller mevcut. Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün olduğu bölgede Sezgin’s Pension, Ephesian Guesthouse & Hotel, Izmirli Hotel ve Sezgin Hotel var. Kuşadası Belediyesi’ne en yakın otel ise Akerdem Hotel. Belediyenin batı tarafında Yıldırım caddesi üzerinde Villa Konak Hotel, Lavinya Pansiyon ve Kuakmerin hemen yanında Kusadasi Cennet Pension bulunuyor.

kusadasi-limana-yakin-oteller

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s