Kayak Yapmak İçin En İyi 30 Kayak Oteli

Kayak Yapmak İçin En İyi 30 Kayak Oteli

Kayak otelleri listesi içerisinde yer alan en iyi 30 kayak oteli;

REZERVASYON İPUCU: Otel rezervasyonu yaparken tikokupon kullanarak ekstra indirim alabilirsiniz. Booking.com gibi popüler sitelerin indirim kuponları var… Örneğin Etstur üzerinden rezervasyon yapıyorsanız http://tikokupon.com/magaza/etstur/ adresinde Etstur’un indirim kuponları mevcut. Siz de değerlendirin…

Uludağ Kayak Otelleri

Ağaoğlu My Mountain, Uludağ
kayak-otelleri-booking-1Kayak oteli olan “Ağaoğlu My Mountain” kış sporları ile ilgili her türlü imkanı sunuyor. Kayak, snowboard gibi kış sporu ekipmanları bulabilir, dilerseniz kayak dersleri alabilirsiniz. Kayak muhfazası mevcut. Otelde açık ve kapalı yüzme havuzları bulunuyor. Ağaoğlu kayak oteline booking yaparak konaklayabilir, kış sporlarının yanısıra, oyun salonunda vakit geçirebilir, fitness, sauna ve SPA merkezinden faydalanabilirsiniz. Lobby Bar’da içkinizi yudumlayıp günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Otelin konsepti “her şey dahil”. Çocuklar için mini kulüp bulunuyor. Otel 185 odalı ve tüm odalarda merkezi ısıtma, halı, mini bar, saç kurutma makinesi kısaca ihtiyaç duyulabilecek pek çok şey mevcut.

Grand Yazıcı, Uludağ
kayak-otelleri-booking-2Kayak oteli ve kış oteli sınıfına giren “Grand Yazıcı, Uludağ Otel” 235 oda kapasiteli. Otelde zorluk derecesi değişen ve uluslararası standartlara sahip iki kayak pisti bulunmakta. Kayak pistlerinden biri 1700 metre diğeri ise 800 metre uzunluğa sahip. Otel, ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil. Lift çıkışları ekstra ücretli. 2017 yılbaşı gecesi için düzenlenen programda Gökhan Akar sahne alacak, booking yapmakta geç kalmayın. Otelde hem yetişkinler hem de çocuklar için kapalı havuz bulunuyor. Kayak, snowboard gibi kış sporlarının yanısıra SPA merkezinden ve fitness merkezinden yararlanabilir, oyun salonunda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Karinna Hotel Convention & Spa, Uludağ
kayak-otelleri-booking-3Kayak oteli olan bir diğer otel ise Karinna Hotel. Uludağ 2. oteller bölgesinde bulunuyor ve 251 odası mevcut. Kayak yapmanın yanısıra otelde bulunan kapalı havuzdan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca çocuk havuzu da bulunuyor. SPA ve Wellness bünyesinde Türk hamamı, sauna, masaj salonu imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kayak pisti 5450 metre. 5 adet teleski ve 2 adet telesiyej mevcut. 9000 metre uzunluğunda çeşitli zorluklara sahip kayak pisti var. Karinna Hotel booking yapabileceğiniz diğer önerilen kayak otelleri arasında…

Trend Life Hotels, Uludağ
kayak-otelleri-booking-4Kayak otelleri arasında bir diğer booking yapabileceğiniz otel Trend Life. 30 oda ve 102 yatak kapasitesi bulunuyor. Oyun alanı ve çeşitli kayak imkanları mevcut. Kayak pisti olan otel Uludağ genelinde geçerli tek kart sistemine dahil. Otelde konaklayanlar 1. ve 2. bölgede mevcut olan 7 lifti de kullanabilir. Otelde bulunan kayak emalzemelerini kiralayabilir, veya malzemelerinizi kayak odasında muhafaza edebilirsiniz.

Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort, Uludağ
kayak-otelleri-booking-5Uludağ’daki kayak otellerinden bir diğeri de Bof Hotels Ski Resort. Bof, yaz kış hizmet veren otellerden biri. 167 adet farklı konseptlere sahip odaları var. Dünya ve yerel mutfağa sahip zengin menülü restoranı mevcut. Gece kulübünde eğlenebilir, health club’da sporunuzu yapabilir, SPA merkezinde rahatlayabilirsiniz. Otelde kapalı yüzme havuzu mevcut. Volfram Detachable – Maden Pisti adında en uzun kayak pistine sahip. 12 farklı kayak pisti bulunuyor. Ortak sistem çalışan ski-pass kartıyla Uludağ’daki tüm kayak pistlerinden faydalanabilirsiniz. Bu kayak oteline booking yaparak gündüz doyasıya kayak yaparken gece de gece kulübünde sabahlara kadar eğlenebilirsiniz…

Uslan Otel, Uludağ
kayak-otelleri-booking-6Bir diğer kayak oteli de Uslan Otel. Otelde 159 yatak kapasitesine sahip 52 oda bulunuyor. Otelin ana restoranında ve lobby barında değişik lezetleri deneyebilir, sauna ve hamamında rahatlayabilirsiniz. Kayak imkanlar mevcut. Ücretli olarak skipass’dan yararlanabilir, Uludağ genelinde telesiyej ve teleski’lerin hepsinde kullanabilirsiniz. Kayak malzemeleri kiralamak mümkün. Veya kayak takımlarınızı kayak odasında muhafaza edebilirsiniz. Dilerseniz ücretli kayak eğitimi almanız da mümkün. Otelde çocuklar için bir mini kulüp de bulunuyor.

Hotel Genç Yazıcı, Uludağ
kayak-otelleri-booking-7Booking yapabileceğiniz bir diğer kayak oteli de Hotel Genç Yazıcı. Genç Yazıcı’nın ihtiyaç duyacağınız kayak olanakları mevcut. Uludağ genelinde telesiyej ve teleskilerin tamamında geçerli skipass ücretli olarak suuluyor. Dilerseniz kayak takımı kiralayabilirsiniz. Ya da ücretli olarak kayak eğitimi alabilirsiniz. Kayak pisti manzaralı Lobby barında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Otelin odalarında diğer otellerde olduğu gibi merkezi ısıtma ve saç kurutma makinesi tv, telefon gibi ihtiyaç duyulabilecek şeyler mevcut.

Le Chalet Yazıcı, Uludağ
kayak-otelleri-booking-8Uludağ’da bulunan kayak otellerinden bir diğeri de “Le Chalet Yazıcı” otel. 18 odası ile konaklayan misafirlerine hizmet veriyor. A La Carte restoranı ve barı ile farklı lezzetleri misafirlerinin beğenisine sunuyor. Otelde kayak imkanlarının yanırısa masaj imkanı da mevcut. Hafta sonları canlı müzik eşliğinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Otelde Uludağ genelinde telesiyej ve teleskilerin hepsinde kullanabileceğiniz skipass ücretli olarak veriliyor. Kayak malzemesi kiralayabilir veya mevcut kayak takımlarınızı kayak odasında tutabilirsiniz. Konsepti tam pansiyon olan bu kayak otelinden booking imkanıyla rezervasyon yapabilirsiniz.

Otel Fahri, Uludağ
kayak-otelleri-booking-9Otel Fahri booking yapabileceğiniz en güzel kayak otellerinden biri. Rezervasyonunuzu yılbaşı için yaparsanız yılbaşı programından da yararlanabilirsiniz. Otel Fahri yılbaşı gecesi “Doğan Güneş” sahnesiyle yeni yıla girmeye hazırlanıyor. Zengin yılbaşı yemeği, ücretsiz yerli alkollü içecek servisi, çocuklar için ayrı salonda yemek organizasyonu ve sürpriz noel baba… Otelde 62 standart ve 2 adet suit olmak üzere toplam 64 oda bulunuyor. Fitness merkezi, sauna ve masaj imkanları mevcut. Oteldeki eğlence aktivitelerinin yanısıra kayak olanakları ve buz pateni imkanı var. Otelin Club’ında doyasıya eğlenebilirsiniz. Ücretli olarak alabileceğiniz skipass ile Uludağ genelinde telesiyej ve teleskilerin tamamından yararlanabilirsiniz. Kayak takımı kiralayabilir veya kayak malzemelerinizi kayak odasında muhafaza edebilirsiniz. Dilerseniz ücretli kayak eğitimi de almanız mümkün. Yeni yıla girmeden önce booking yaparak otel Fhri’nin yılbaşı programını kaçırmayın!…

Kaya Uludağ
kayak-otelleri-booking-10Kaya Uludağ orman ve kayak pisti manzaralı 4 katlı bir kayak oteli. 128 odası var ve odaların hepsi kayak pisti ve orman manzaralı. Herşey dahil konseptiyle hizmet veriyor. Alkollü ve alkolsüz içecekler gece 12’ye kadar ücretsiz sunuluyor. Kayak pistleri için tek kart uygulaması var. 17 kayak tesisi ile 1. ve 2. bölgedeki kayak pistlerinden yararlanabilirsiniz. Çocuklar için eğitim alabilecekleri kayak pistleri mevcut. Ayrıca yine çocuklar için mini kulüp, oyun odası bulunuyor. Dileyenler çocukları için kayak dersi alabilirler. Otelde kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi bulunuyor. Uludağ’ın 2. bölgesinde bulunan Kaya otele booking yaparak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Kartalkaya Kayak Otelleri

Dorukkaya Ski & Mountain Resort, Kartalkaya
kayak-otelleri-booking-11Dorukkaya Ski & Mountain Resort Kartalkaya’da booking yapılacak en güzel kayak otellerinden biri. 800 yatak kapasiteli 220 odası mevcut. Farklı zorluk dereceleri olan ve farklı uzunlukta 7 adet ski-lift, 2 adet babylift ve 16 adet kayak pisti bulunuyor. Otel herşey dahil konseptiyle hizmet veriyor. Yemek ve kahvaltı, çay pasta servisleri, gece çorbası, 7 adet liftlerin kullanımı, sauna girişi, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, 10-24:00 arası alkolsüz ve alkollü içecekler ücretsiz olarak sunuluyor. Kartalkaya’da bulunan otel Bolu’ya 40km mesafede. Çocuklar için mini kulüp, oyun odası ve çocuk bakıcı hizmeti mevcut.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, Kartalkaya
kayak-otelleri-booking-12Kartalkaya’da 139 oda kapasitesiyle hizmet veren Kaya Palazzo, booking yapılabilecek bir diğer güzel kayak oteli. Otelin farklı zorluk derecesinde 11 adet pisti bulunuyor. 7 adet lift ücretsiz. Otelden kayak ekipmanı kiralayabilir veya mevcut kayak malzemelerinizi kayak odasında muhafaza edebilirsiniz. Kaya Palazzo ana restoranı, A La Carte Restoranı ve 3 barı ile farklı lezzetleri beğeniye sunuyor. SPA ve Wellness dahilinde Türk hamamı, saunası, ısıtmalı kapalı havuzu, buhar banyosu, masaj imkanları mevcut. Ayrıca fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Otel tam pansiyon plus konseptiyle hizmet veriyor. Konsept dahilinde kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunuluyor. Kartalkaya’da bulunan otel Bolu’ya 40km mesafede.

Grand Kartal Hotel, Kartalkaya
kayak-otelleri-booking-13Kartalkaya’da bulunan bir diğer kayak oteli ise Grand Kartal Otel. 163 oda kapasiteli otelde her seviye kayak ve snowboard yapmaya uygun 11 adet lift ve toplamda 20 km uzunluğunda kayak pistleri mevcut. Grand Kartal Otel’in kayak pistlerinde yer alan “Türkiye’nin en kapsamlı snowpark”ı snowboardçıların en çok tercih ettiği pistlerden. Otelde ayrıca kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Oyun salonu, jakuzi, sauna, fitness merkezi, masaj ve bakım uygulamaları bulunan SPA oteli sınıfında. Çocuklar için çocuk kulübü ve sinema mevcut. Herşey dahil konseptiyle hizmet veren otelde açık büfe kahvaltı ve yemeklerden faydalanabilirsiniz.

Kocaeli Kartepe Kayak Otelleri

Green Park Resort Kartepe, Kartepe, Kocaeli
kayak-otelleri-booking-14Kocaeli, Kartepe’de booking yapılacak en güzel otel olan kayak oteli Green Park Resort. 250 odalı otelde ayrıca 50 dağ evi ve 5 adet villa bulunuyor. Odalarda merkezi ısıtma sisteminden saç kurutma makinesi ve mini bara kadar ihtiyaç duyulabilen her şey mevcut. Doğanın tam ortasında 3.500.000 metrekarelik bir alanda kurulu Green Park Resort Kartepe, dağ tipi ve villa tipi konaklamalarıyla hizmet veriyor. 17 adet kayak pisti 450 metre ile 3200 metre arasında değişen yüksekliklere sahip. 3 telesiyej ve 2 teleski ücretli, skipass kullanımı ise depositolu. Otelin konsepti yarım pansiyon. SPA merkezi bulunan otelde ısıtmalı kapalı yüzme havuzu var. Çocuklar için mini club ve simema mevcut. Ayrıca aerobik, fitness merkezi bulunuyor. Kısacası kayak severlerin ihtiyaç duyabileceği herşey otelde düşünülmüş…

Kayseri Erciyes Kayak Otelleri

Mirada Del Lago, Erciyes
kayak-otelleri-booking-15Erciyes dağında bulunan Miranda Del Lago kayak oteli 105 odası ile hizmet veriyor. Erciyes dağında kayak yapmak isteyenlerin tercih edebileceği ve booking imkanı olan güzel otellerden biri. Kyak merkezine 300 metre mesafede olan otelin kayak merkezine ücretsiz servisi bulunuyor. Erciyes dağı 3916 metre ve 1800 ile 3000 metre arasında farklı kayak pistleri mevcut. Kayak pistlerinde 2 telesiyej, 3 teleski ve 3 babylift mevcut. Kayak pist uzunluğu ise 12 kilometreyi buluyor. Miranda Del Lago otelinde ısıtmalı kapalı yüzme havuzu mevcut. Otelin SPA merkezinde sauna, Türk hamamı, buhar banyosu ve masaj imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Çocuklu aileler için mini kulüp ve bebek bakım olanakları var. Yeni yıla girmeden önce booking yaparak yılbaşı programından da yararlanabilirsiniz. Yılbaşı brogramında Melek Kızlar ve Timuçin Konuk eşliğinde canlı yılbaşı eğlencesi düzenleniyor. Ayrıca Seçil Hüner Ünsal ve orkestrası ve oryantal dans gösterisi olacak…

Mirada Del Monte, Erciyes
kayak-otelleri-booking-16Erciyes’te bulunan bir diğer kayak oteli ise Miranda Del Monte. “Miranda Del Lago” ile aynı yılbaşı programını sunuyor. Erciyes kayak merkezine 300 metre mesafede olan kayak otelinde kapalı yüzme havuzu da mevcut. Kayak tesisinin 33 pisti ve 13 mekanik lifti mevcut. Lift kullanımlarından ücretsiz yararlanabilirsiniz. OKayak otelinin konaklama konsepti “tam pansiyon plus”. Oteldeki sauna, Türk hamamı, kayak ekipmanları ve telesiyej kullanımlarından ücretsiz yararlanabilirsiniz. Haftada 2 kez canlı müzik olan otelde disco bar, günlük animasyonlar, Türk geceleri diğer otel aktiviteleri içerisinde yer alıyor…

Ramada Resort Erciyes, Erciyes
kayak-otelleri-booking-17Kayak otelleri arasında en göze çarpan bir diğer otel ise Ramada Resort Erciyes oteli. Otel 72 odası ile hizmet veriyor. 3400 metre uzunluğunda kayak pisti mevcut. Otelde bulunan SPA merkezinde Türk hamamı, sauna, kapalı yüzme havuzu ve mesaj imkanlarından yararlanabilirsiniz. Fitness merkezinde form tutabilirsiniz. Otelde bebek ve çocuklar için mini bir kulüp mevcut. Kayseri’ye 25 km mesafede olan otel Erkilet havaalanına ise 400 metre mesafede. Ramada Resort booking yapabileceğiniz diğer kayak otelleri arasında…

Erzurum Palandöken Kayak Otelleri

Sway Hotels Palandöken, Palandöken
kayak-otelleri-booking-18Kayak otelleri arasında Erzurum Palandöken’de bulunan Sway Hotels dikkat çeken otellerden biri. 181 adet odası ile kayak seven herkese hitap edebiliyor. Farklı zorluk derecesinde toplam 50 km kayak pisti var. Otelin kendisine özel 12 km kayak pisti mevcut. Uluslararası standartlara uygun büyük slalom, küçük slalom, kızak ve hız kayağı pistleri mevcut. Pistler gece yarışları için özel olarak ışıklandırılmış. Pistlerin %80’i yapay kar sistemiyle donatılmış ve kamera takip sistemiyle de güvenlik kontrolünde. Otelde ısıtmalı kapalı yüzme havuzu mevcut. SPA merkezinde ve fitness salonunda rahatlayabilir, günlük otel aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Çocuklu aileler için otelede mini club, kar parkı, çeşitli oyun alanları, mini golf sahası, sinema, top havuzu gibi aktiviteler bulunuyor. Sway Hotel, Palandöken’de booking yapabileceğiniz en güzel kayak otellerinden biri konumunda. Özellikle çocuklu aileler için…

Polat Erzurum Resort, Palandöken
kayak-otelleri-booking-19Palandöken kayak otelleri arasında dikkat çenek bir diğeri de Polat Erzurum Resort oteli. Toplamda 223 odası bulunan otele ait 3 adet telesiyej ücretsiz olarak kullanılabilir. Plandökn’deki diğer 14 lift ise ekstra ücret ödeyerek kullanılabilir. Otel bünyesinde farklı zorluklarda 8 kayak pisti mevcut. Suni karlama ve gece ışıklandırma olanakları var. Ote dışında Palandöken’de toplam 23 adet kayak pisti bulunuyor. Otelde ücretiyle kayak ekipmanı kiralayabilir ve dilerseniz kayak dersleri alabilirsiniz. Otelde ayrıca kapalı havuz ve çocuklar içinde kapalı çocuk havuzu mevcut. Çocuklu aileler için bir mini kulüp bulunuyor. Otelin sağlık kulübünde Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve masaj olanakları var. Polat Erzurum Resort booking yapabileceğiniz güzel kayak otellerinden biri…

Palan Hotel, Palandöken
kayak-otelleri-booking-20Palan Hotel, Erzurum Palandöken’de bulunan bir diğer kayak oteli. Palandöken dağı eteklerinde konumlanmış Palan Hotel aynı zamanda kayak merkezinin tam ortasında. Otel, teleferik ve gondollara oldukça yakın olduğundan booking yapmak için ideal kayak otelleri arasında. Kolay, orta ve zor derecelere sahip kayak pistlerine, teleferik ve gondollara kolayca ulaşıp 2.900 metre aşağı kayabilirsiniz. Bu doğal pistlerin dışında 10 adet pist bulunan Palandöken dağının en uzun kayak pisti mesafesi 8.100 metre. Yaşlı ve çocuklar için ise Palan Hotel’e 50 metre mesafede kayak pisti alanı bulunuyor. Bu alandaki Cafe’de dinlenip, sıcak birşeyler içebilirsiniz. Otelde kapalı ısıtmalı yüzme havuzu mevcut. Masa tenisi, bilardo gibi çeşitli aktivitelerin yanısıra fitness salonu, Türk hamamı, sauna da var.

Dedeman Palandöken Hotel, Palandöken
kayak-otelleri-booking-21Erzurum’daki kayak otelleri arasında Palandöken’de bulunan ve 187 odasıyla hizmet veren Dedeman Hotel booking yapılabilecek en güzel kayak otellerinden biri. Erzurum ve Palandöken Dağı’nın güzel manzarasına sahip otelde kış sporlarıyla ilgili her türlü imkan mevcut. En uzun parkuru 12 km olan Palandöken’de toplam 28 km kayak pisti bulunuyor. Palandöken’deki pist adedi ise 22 ve bunların ikisi olimpik pist ilan edilmiş. Kayak merkezinin tam ortasında yer alan Dedeman otelde konaklayabilir, zorluk dereceleri farklı olan kayak pistlerinden yararlanabilirsiniz. Otelin ayrıca SPA merkezi bulunuyor. Dilerseniz fitness merkezinde formunuzu kouyablirsiniz. Her yaştan çocuklara açık olan Dedeman oteli Erzurum havaalanına 17 km mesafede…

Dedeman Palandoken Ski Lodge Hotel, Palandöken
kayak-otelleri-booking-22Zirveye 1 km mesafede bulunan Dedeman Palandöken Ski Lodge, tam pansiyon plus olarak hizmet veriyor. Seçtiğiniz tarihlere uygun booking yapabileceğiniz 66 odası bulunuyor. Kayak tutkunları için ideal otellerden biri. SPA merkezi ve fitness salonları mevcut. Palandöken’de 22 adet kayak pisti var ve bunlardan ikisi olimpik pist ilan edilmiş. 3176 metre yükseklikteki Palandöken’de 28 km’lik kayak pistlerinin en uzun parkuru 12 km. Biri teleferik olmak üzere 4 adet lifti mevcut olan Palandöken, kayak severler için farklı zorluk derecelerine sahip…

Kars Sarıkamış Kayak Otelleri

Çamkar Hotel, Sarıkamış
kayak-otelleri-booking-23Kas’ın Sarıkamış ilçesinde hizmet veren Çamkar Otel 55 odası ile hizmet veren bir kayak oteli. Sarıkamış’ta booking yapabileceğiniz ideal otellerden biri olan Çamkar, Sarıkamış’a 3 km uzaklıkta bulunuyor. Otelin çevresinde 2700 metre yükseklikte 9 adet kayak pisti bulunuyor. SPA merkezi de bulunan Çamkar Hotel’in butik bir otel niteliğinde. Otelde sauna, fitness salonu ve masaj imkanları mevcut. Çocuklar için mini kulüp var. Kars havaalanına 45 km mesafede olan otel Sarıkamış otogarına 34 km uzaklıkta…

Sarıkamış Kar Hotel, Sarıkamış
kayak-otelleri-booking-24Sarıkamış kayak merkezinde bulunan Kar Hotel 40 odası ile hizmet veren bir kayak oteli. Otelin çevresinde başlangıç seviyesinde olanlar için kayak pistleri, kolay, orta ve zor seviyelerde toplam uzunluğu 25km olan 9 adet kayak pisti mevcut. Pistlere ulaşım 3 adet telesiyej ile sağlanıyor. Sarıkamış için booking yapabileceğiniz Kar Hotel’de ayrıca hamam, sauna ve masaj hizmetleri de var. Çocuklar için çocuk oyun alanı düşünülmüş. Bilardo, masa tenisi gibi çeşitli aktivitelerin yanısıra kapalı bir de halı sahası mevcut. Sarıkamış’ta bulunan kayak oteli şehir merkezine 3 km mesafede ve havaalanına ise 50 km uzaklıkta bulunuyor.

Habitat Otel Sarıkamış, Sarıkamış
kayak-otelleri-booking-25Kayak otelleri arasında Sarıkamışta bulunan bir diğer otel de Habitat Otel. 48 odası ile hizmet veren otel Bayraktepe Kayak Merkezi’ne çok yakın ve Sarıçam ormanlarının içerisinde konumlanmış. Otelin çevresinde 12 km uzunluğunda 9 etaplı kayak pisti bulunuyor. Bölgedeki 4 telesiyeje de direkt ulaşım sağlanıyor. Booking yapabileceğiniz Habitat Hotel’de kayak olanaklarının yanısıra kapalı yüzme havuzu da mevcut. Ayrıca SPA salonunda sauna, hamam, masaj imkanlarından yararlanabilirsiniz. Çocuklu aileler için mini kulüp ve oyun alanı mevcut. Sarıkamış’da bulunan otel Kars şehir merkezine 57 km, havaalanına ise 40 km mesafede…

Snow Life Hotel, Sarıkamış
kayak-otelleri-booking-26Sarıkamış’ta hizmet veren bir diğer kayak oteli “Snow Life Hotel”. Otelin booking yapılabilen 24 odası bulunuyor. Otel çevresinde toplam uzunluğu 25 km’yi bulan 9 adet kayak pisti mevcut. Kayak pistlerinin 2’si Karanlık Dere mevkiinde, 5’i 1. Etap bölgesinde yer alıyor. 3 adet telesiyej mevcut. Başlangıç, kolay, orta ve zor kayak pistleri bulunuyor. 50 km’lik Cross Country kayak pistinin 5 km’si Cross Country Federasyonu tescilli. Her yaştan çocuklara açık olan otel Sarıkamış otogarına 3, havaalanına ise 53 km uzaklıkta…

White Park Sarıkamış, Sarıkamış
kayak-otelleri-booking-27Sarıkamış kayak otellerinden bir diğeri de “White Park”. 46 odasıyla hizmet veren “White Park”‘a booking yaparak tüm kayak olanaklarından yararlanabilirsiniz. Skipass otelde konaklayanlara ücretsiz olarak veriliyor, depozito uygulaması var. 2 kayak pisti zirveden Karanlıkdere bölgesine, 5 kayak pisti zirveden 1. etap bölgesine, 2 kayak pisti de zirveden otele kadar olmak üzere toplam 25 km uzunluğunda 9 adet kayak pisti mevcut. 3 adet telesiyej ve 4 adet teleferik bulunuyor. Zorluk derecesine göre ayrılmış kayak pistleri var. Başlangıç, kolay, orta ve zor seviyeler için pistler mevcut. Yılbaşı için keyifli bir gala gecesi düzenlenmiş. Eğer yeni yıla girmeden önce booking yaparsanız yılbaşı programından siz de yararlanabilirsiniz. Otelde çocuklu aileler için mini club ve animatörlü çocuk animasyonu da bulunuyor. Bayraktepe bölgesinde bulunan otel Srıkamış merkezine 2 km uzaklıkta, Kars havaalanına ise 50 km mesafede…

Kastamonu Ilgaz Kayak Otelleri

Ferko Ilgaz Mountain Resort, Ilgaz
kayak-otelleri-booking-28Ilgaz Dağı bölgesinde bulunan en güzel kayak oteli. “Ferko Ilgaz Mountain Resort” 261 oda kapasiteli büyük bir otel. Ilgaz Kayak Merkezi’nde bulunan ve farklı zorluk dereceleri olan 5 adet kayak pistinde kayak yapabilirsiniz. Dilerseniz kayak ekipmanları kiralayabilir veya kayak dersleri alabilirsiniz. Rahatlıkla online booking yapabileceğiniz otelde ayrıca Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, ısıtmalı kapalı yüzme havuzu ve masaj olanakları bulunuyor. Çocuklar için mini kulüp mevcut. Ilgaz Dağı bölgesinde bulunan otel şehir merkezine 25, Kastamonu Havaalanına ise 30 km uzaklıkta konumlanmış…

Isparta Kayak Otelleri

Sirene Davras Ski Resort, Isparta
kayak-otelleri-booking-29Isparta’da kayak yapmak isteyenlerin tercihi ise Sirene Davras Ski Resort. Otel Davras bölgesinde 123 odası ile hizmet veriyor. Otelin 3 adet telesiyej ve 1 adet baby lifti ile kayak olanaklarından yararlanabilirsiniz. Kayak malzemeleri kiralayabilir veya isterseniz kayak dersleri alabilirsiniz. Otelin kapalı yüzme havuzu ve SPA salonu mevcut. Hamam, sauna, buhar odası ve masaj imkanlarından yararlanabilirsiniz. Trekking, dağ bisikleti, bowling, balon turları, ATV turları gibi eğlenceli aktivitelerle vakit geçirmek mümkün. Otelde çocuklu aileler için mini kulüp bulunuyor. Davras bölgesinde bulunan otele online booking yaparak yerinizi şimdiden ayırtın. Otel; Isparta’ya 25 km, Antalya Havalimanına ise 120 km uzaklıkta..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s