Aliexpress Sahte Balık Tavsiye

Bu linkteki Aliexpress Sahte Balık Tavsiye yazısında tavsiye edilen rapala ve balık sahteleri listesini bulabilirsiniz… Türkiye sahillerinde özellikle levrek gibi kıyıda avlanmayı seven balıkları yakalamak için kullanılan rapala veya sahte balık malzemeleri Aliexpress’ten uygun fiyatla bulunabiliyor.

Aliexpress Balık Sahtesi ve Rapala Tavsiyesi

1- SEALURER Bilyeli Sahte Balık

Aliexpress’ten alınabilecek en iyi ve en ucuz sahte balık. İçerisinde bilyeler bulunan bu SEALURER Bilyeli Sahte Balık çıkardığı ses sayesinde etraftaki büyük balıkların dikkatini çeker. İyi bir aksiyonla balığı yakalamanızı sağlayacaktır. Aliexpress’te puanı yüksek en iyi sahtelerden biri. Alanların yorumuna da bakıp mutlaka değerlendirin.

2- ThunderShower 10 cm Bölümlü Sahte Balık

Türkiye’deki fiyatına göre en az %50 daha ucuza satın alabileceğiniz bu ThunderShower 10 cm Bölümlü Sahte Balık satın alanlar tarafından 5 üzerinden 5 tam not almış. Lure setiniz içerisinde bulunması gerekenlerden biri. Fiyatına ve yorumlara bakıp değerlendirebilirsiniz.

3- Amlucas 9.5 cm 9 gr Sahte Balık

Ucuz fiyatı ve cazibeli görünümüyle en çok satan balık sahtesi buradaki Amlucas 9.5 cm 9 gr Sahte Balık çeşitleri. Farklı renklerde sipariş vermek mümkün. Son altı ayda 9000’e yakın satışı olan bu balık sahtelerinin puanı oldukça iyi. Yanwen Economic Air Mail ile yaklaşık 25-30 gün teslim süresi var. Beklemeye değer. Aliexpress’ten alanların yorumuna ve fiyatına bakıp karar verebilirsiniz.

4- Yuewins Mini Sahte Balık

İndirim dönemi yaklaşık 1.5TL fiyatla sipariş verebileceğiniz bu Yuewins Mini Sahte Balık ucuz ve en çok önerilenlerden. Eğer belli bir bütçeye göre takım hazırlıyorsanız düşünmeden setinize ilave edebilirsiniz. Özelliklerine ve yorumlara bakıp mutlaka değerlendirin.

5- SEAPESCA 11 cm 10 gr Uzun Gaga Sahte Balık

Gagası (veya dudak da denir) uzun alınabilecek en uygun sahtelerden biri de bu SEAPESCA 11 cm 10 gr Uzun Gaga Sahte Balık. Faklı renklerde satışı yapılıyor. İçinde bilya var ve kullananların yorumuna göre fazla batmıyor. Su üstü kullanım için ideal. Özellikle bulanık suda altın renkli olan çok iş yapabilir. Fiyatına ve özelliklerine bakıp değerlendirin.

6- Amlucas 45mm 4.1g Crankbait Sahte Balık

Fiyatı uygun ve çok tavsiye edilen bu boyuttaki sahtelerden biri de buradaki Amlucas 45mm 4.1g Crankbait Sahte Balık. Oldukça çok renk seçeneği var. Son altı ayda Aliexpress’te 6600 sipariş almış olan bu balık sahtelerinin puanı yüksek. Aksiyonu kuvvetli olarak nitelendiriliyor ve daha çok kefal avlarında başarılı. Özelliklerine ve fiyatına bakıp değerlendirebilirsiniz.

7- Fulljion 3D Gözlü 11 cm Gagalı Sahte Balık

Aksiyonu ve yüzüşü kullananlar tarafından mükemmmel olarak nitelendirilen bu Fulljion 3D Gözlü 11 cm Gagalı Sahte Balık fiyat/performans olarak en iyilerden biri. Canlı ve gerçekçi görünümünün yanısıra 3D gözler tasarlanmış. Yanwen Economic Air Mail ile yaklaşık 20-15 gün teslim süresi var. Aliexpress’ten alanların yorumuna ve fiyatına bakıp mutlaka değerlendirin.

8- Minnow 5 cm 4 gr Sahte Balık

İndirim döneminde 1-2TL fiyatla satın alınabilen en uygun küçük boy sahtelerden biri de buradaki Minnow 5 cm 4 gr Sahte Balık. 5 üzerinden 4.9 gibi yüksek bir puana sahip. Takımınıza ilave edebileceğiniz, bütçenizi zorlamayacak sahtelerden biri. Mutlaka inceleyin!

9- 3D Gözlü Metal VIB Lures Sahte Balık

5 cm uzunluğunda ve 11 gr ağırlığında olan bu 3D Gözlü Metal VIB Lures Sahte BalıkAliexpress’te çok önerilenler arasında. Farklı tasarımı ve oldukça ucuz olmasıyla dikkat çekiyor. Yeni ve farklı bir balık sahtesi denemek istiyorsanız mutlaka inceleyin! Yanwen Economic Air Mail ile 20-25 gün teslim süresi var.

10- Amlucas Zoka 18 cm 23.8 gr Balık Sahtesi

Bu boyutta alınabilecek en iyilerden biri olarak gösterilen Amlucas Zoka 18 cm 23.8 gr Balık Sahtesi fiyatının çok uygun olmasıyla beraber yoğun sipariş alıyor (son 6 ayda 4000’den fazla siparişi var). Türkiye’de neredeyse 3-4 misli fiyatla satılıyor. Eğer bu nitelikte bir sahte düşünüyorsanız kaçırmayın. Özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına bakıp karar verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s